31 Mayıs 2013 Cuma

BIZDEN HABERLER...1.5 aydir buralara birseyler yazamiyorum. Tum zamanimi Demir aliyor, biraz da kucakci bir bebek oldu o yuzden halimi anlayabiliyorsunuzdur. Demirle ilk uzun yolculugumuzu yaptik. Ilk dugun davetimize katildik. Simdilik hersey yolunda. Acliga asla dayanamayan, surekli kucakta olmak isteyen, emzik kullanmayi reddeden ama beni emzik niyetine kullanmayi aklina koymuş bir oglum var:) Su anda direniyorum ama nereye kadar olur bilemiyorum. Zira dedigim dedik caldigim duduk bir cocuk oldu bizim paşa. Annemlere geldik, tum apartmana geldigini duyurdu. Istedigi hemen yapılmazsa tam bir yaygaraciya dönüşüyor.  Dun aksam sa hayatımın en anlamlı hediyesiyle bir doğum günü geçirdim. Bu sene de her sene olduğu gibi sağlık, mutluluk ve huzur en çok istediğim şeyler arasında en üst sırada yer alıyor. Minik kuzumla geçirdiğim ilk doğum günüm olması sebebiyle de en özeli en mutlusuydu. Bundan sonrakiler de minigimin sayesinde hep öyle geçecek. Simdilik bu kadar. 

8 yorum:

hümeyra Mutlu dedi ki...

Nice yıllara Derya'cım.Minik kuzuşun ayakları öpülesi görünüyor,nasıl minnak nasıl tatlı öyle.Sağlıkla büyüt oğlunu.Demir büyüdüğünde değişik ve keyifli doğumgünleri seni bekliyor olucak.Öpüyorum.

annesiningülü dedi ki...

oğluşunla, sevdiklerinle nice mutlu yıllar canım :)

AYÇA dedi ki...

Mutlu yıllar :) ne güzel pimpirikli anne değilsin. Demir 3 aylıktı ve ben Aynı şehirde olduğumuz halde kuzenimin düğününe katılmamıştım :) ama Duru daha farklı büyüyor. Demiri koklaya koklaya öp benim için :)

derya ö. dedi ki...

Humeyracigim çok teşekkür ederim. O ayaklar her gün birçok kere opuluyor. Bazen eksi bazen mis kokuyor:) bu kadar zorlu olmasına rağmen cok keyifli onunla vakit fecirmek. Ben de cok opuyorum seni canim.

derya ö. dedi ki...

Baharcigim cok tesekkur ederim canim. Sevgilerr...

derya ö. dedi ki...

Aycacigim cok Teşekkürler. Ben pimpirikli değilim ama babamiz biraz oyle. Etraftan duydukca, ornekleri gördükçe rahatliyoruz. Senin icin de koklayarak optum bile. Ben de cok opuyorum sizi. Sevgiler.

AsOrTiK dedi ki...

çok geç oldu biliyorum ama olsun:)
yeni yaşın kutlu olsun. oğlundan gelecek bol sürprizli nice doğumgünleri dilerim sana.
öptüm seni ve minik oğlunu:)

derya ö. dedi ki...

Asortik; Canim cok tesekkur ederim. Opuyorum seni.